LÉKAŘSKÝ PRŮMYSL

Jsme spolehlivý partner, který pro Vás vytvoří díly a sestavy pro elektricky ovládané operační stoly, umíme vyrobit součásti rentgenových přístrojů a také máme bohaté zkušenosti s výrobou rehabilitačních přístrojů a jejich součástek. Na základě vašich výkresů vám vytvoříme výrobek přesně na míru.

VÝROBA PRO LÉKAŘSKÝ PRŮMYSL

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Proto nás prosím kontaktujte nebo zašlete své výkresy a my se vám obratem ozveme.

Zakázková kusová/malosériová výroba

Disponujeme unikátním výrobním programem s širokým portfoliem nabízených služeb a silným technologickým zázemím. Spolehlivě dodáváme významným českým i zahraničním zákazníkům.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Karel Šternberský

Po – Pá7:00 – 15:30

  +420 736 487 245

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme specialisté na zakázkovou výrobu jednoúčelových strojů, jejich částí a strojních komponentů podle výkresové dokumentace klienta. I díky třiceti letům zkušeností také nabízíme vrtání dlouhých dílů, přesných otvorů a provádění obráběčských operací na zákazníkem dodaných polotovarech. Sídlíme v Brně a exportujeme do států Evropské unie.

DALŠÍ PRŮMYSLOVÁ VÝROBA

Disponujeme unikátním výrobním programem s širokými možnostmi pro výrobu produktů dle specifikace zákazníka. Máme silné technologické zázemí a mnoho zkušeností s prototypy či málosériovou výrobou.

Strojírenský průmysl

Formy a součásti mechanických systémů, výroba a montáž upínacích přípravků a lisovacích nástrojů, také jednoúčelových strojů a zařízení.

Automobilový průmysl

Výroba výrobních linek nebo jejich součástí, výroba jednoúčelových strojů pro výrobu dopravních prostředků.

Letecký průmysl

Specializované součásti letadel např. závěsné a přídavné systémy, úchyty kol a jiných součástí, výroba částí a součástí výrobních linek a zařízení.

Zbrojní průmysl

Hlavně a díly zbraní, hluboké vrtání otvorů od 3 do 50 mm a do délky 3,5 m.

ISO certifikát 9001:2016

GARANCE KVALITY

Kvalita je základní kámen všech našich procesů. I proto jsme držiteli certifikátu CQS v souladu s ČSN EN ISO 9001 pro výrobu zbraní včetně vojenských, kovoobrábění, zámečnictví. Díky této mezinárodní certifikaci si můžete být jisti profesionalitou a standardy, které v naší výrobní společnosti máme. Kvalita pro nás není jen slovo, ale závazek vůči všem našim klientům.

REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

více než 1.600 ročně

PODÍL ZAHRANIČNÍCH ZAKÁZEK

40%

KVALIFIKOVANÝCH ZAMĚSTNANCŮ

63