ZBROJNÍ PRŮMYSL

Speciální výroba nám rozhodně není cizí. Čerpáme z mnohaleté zkušenosti a můžeme pro Vás vyrobit například hlavně a díly zbraní. Jsme experti na hloubkové vrtání otvorů od 3 do 50 mm a do délky 3,5 m.

VÝROBA PRO ZBROJNÍ PRŮMYSL

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Proto nás prosím kontaktujte nebo zašlete své výkresy a my se vám obratem ozveme.

Zákazníkům nabízíme

Výrobu částí zbraní, hlavní a jejich drážkování, soustružení, honování, leštění, vrtání. Vyrábíme např. balistické hlavně (rychlostní, tlakoměrné, rozptyloměrné); kalené součásti zbraní – úderníky, závěry, kalibry, upínací stendy; úsťové brzdy; UZ 2002, lůžka BB-30; komory dle přání zákazníka.

K dispozici máme pro výrobu hlubokých otvorů následující stroje

  • hlavňová drážkovačka Zs 151

  • hlavňová vrtačka B16/1,5

  • hlavňová vrtačka MO3 – 3000

  • hlavňová vystruhovačka 2 vřetenová

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Igor Bartoš

jednatel společnosti

Po – Pá7:00 – 15:30

  +420 736 487 242

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme specialisté na zakázkovou výrobu jednoúčelových strojů, jejich částí a strojních komponentů podle výkresové dokumentace klienta. I díky třiceti letům zkušeností také nabízíme vrtání dlouhých dílů, přesných otvorů a provádění obráběčských operací na zákazníkem dodaných polotovarech. Sídlíme v Brně a exportujeme do států Evropské unie.

DALŠÍ PRŮMYSLOVÁ VÝROBA

Disponujeme unikátním výrobním programem s širokými možnostmi pro výrobu produktů dle specifikace zákazníka. Máme silné technologické zázemí a mnoho zkušeností s prototypy či málosériovou výrobou.

Strojírenský průmysl

Formy a součásti mechanických systémů, výroba a montáž upínacích přípravků a lisovacích nástrojů, také jednoúčelových strojů a zařízení.

Automobilový průmysl

Výroba výrobních linek nebo jejich součástí, výroba jednoúčelových strojů pro výrobu dopravních prostředků.

Letecký průmysl

Specializované součásti letadel např. závěsné a přídavné systémy, úchyty kol a jiných součástí, výroba částí a součástí výrobních linek a zařízení.

Lékařský průmysl

Elektricky ovládané operační stoly, součásti rentgenových přístrojů, rehabilitační přístroje a jejich součástky.

ISO certifikát 9001:2016

GARANCE KVALITY

Kvalita je základní kámen všech našich procesů. I proto jsme držiteli certifikátu CQS v souladu s ČSN EN ISO 9001 pro výrobu zbraní včetně vojenských, kovoobrábění, zámečnictví. Díky této mezinárodní certifikaci si můžete být jisti profesionalitou a standardy, které v naší výrobní společnosti máme. Kvalita pro nás není jen slovo, ale závazek vůči všem našim klientům.

REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

více než 5.000

PODÍL ZAHRANIČNÍCH ZAKÁZEK

45%

KVALIFIKOVANÝCH ZAMĚSTNANCŮ

63