O NÁS2022-06-06T19:17:49+01:00

O SPOLEČNOSTI

Jsme specialisté na zakázkovou strojní výrobu, výrobu prototypů, hluboké vrtání a výrobu hlavní dle výkresové dokumentace zákazníka. Sídlíme v Brně a exportujeme do zemí Evropské unie. I díky třiceti letům zkušeností garantujeme kvalitu v oblasti výroby strojů, vrtání otvorů nebo v obráběčských operacích.

30 LET ZKUŠENOSTÍ

Historie společnosti sahá až do roku 1970, kdy zde vznikl Výzkumný a vývojový ústav závodů všeobecného strojírenství v Brně. Hlavním výrobním programem byl tehdy vývoj a výzkum pletacích a tkacích strojů a speciální zbrojní výroba.

Doba pokročila a my jsme se stali spolehlivým dodavatelem strojírenských výrobků pro lékařský segment, automotiv, aero, strojírenský a speciální průmysl. Náš hlavní výrobní program je zakázková strojní výroba, výroba prototypů, hluboké vrtání a výroba hlavní a zbraňových komponentů.

 

Vyrábíme to, na co si jiné firmy netroufají.

GARANCE KVALITY

Zakládáme si na precizní práci na nejvyšší možné úrovni. Disponujeme mezinárodně uznávanými certifikáty kvality a plně si stojíme za našimi výrobky.

  • výroba zbraní včetně vojenských

  • kovoobrábění

  • zámečnictví

REFERENCE

Jsme hrdými dodavateli do zemí Evropské unie. Naše výrobky můžete najít u světově uznávaných firem, jako jsou např. VW, Porsche nebo Mercedes-Benz.

REFERENCE

Jsme hrdými dodavateli do zemí Evropské unie. Naše výrobky můžete najít u  světově uznávaných firem jako např. Porsche nebo Mercedes-Benz.

AKTUALITY

Hledáte možnosti zaměstnání nebo Vás prostě jen zajímá, co se ve firmě aktuálně děje? Pak prosím klikněte na odkaz níže.

REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

více než 1.600 ročně

PODÍL ZAHRANIČNÍCH ZAKÁZEK

40%

KVALIFIKOVANÝCH ZAMĚSTNANCŮ

63

Přejít nahoru