PRŮMYSLOVÁ VÝROBA

Celou firmou prostupují naše tři hodnoty – spolehlivost, kvalita a zkušenosti. V souladu s nimi nabízíme individuální řešení zakázek s každým klientem. 

PRŮMYSLOVÁ VÝROBA

Disponujeme unikátním výrobním programem s širokými možnostmi pro výrobu produktů dle specifikace zákazníka. Máme silné technologické zázemí a mnoho zkušeností s prototypy či malosériovou výrobou.

Strojírenský průmysl

Formy a součásti mechanických systémů, výroba a montáž upínacích přípravků a lisovacích nástrojů, také jednoúčelových strojů a zařízení.

Automobilový průmysl

Výroba výrobních linek nebo jejich součástí, výroba jednoúčelových strojů pro výrobu dopravních prostředků.

Letecký průmysl

Specializované součásti letadel např. závěsné a přídavné systémy, úchyty kol a jiných součástí, výroba částí a součástí výrobních linek a zařízení.

Lékařský průmysl

Elektricky ovládané operační stoly, součásti rentgenových přístrojů, rehabilitační přístroje a jejich součástky.

Zbrojní průmysl

Hlavně a díly zbraní, hluboké vrtání otvorů od 3 do 50 mm a do délky 3,5 m.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Víme, že největším aktivem každé společnosti jsou lidé. Proto si své zaměstnance pečlivě vybíráme, školíme a následně dlouhodobě vzděláváme. Díky tomu máme v našich řadách opravdové řemeslné mistry od kterých se s radostí učí i současná generace.

Zakládáme si na precizní práci na nejvyšší možné úrovni. Disponujeme mezinárodně uznávanými certifikáty kvality a plně si stojíme za našimi výrobky.

Na trhu se pohybujeme již více než třicet let a máme skvělé dlouhodobé vztahy s mnohými tuzemskými i zahraničními firmami. To je za nás tím nejlepším důkazem o naší profesionalitě a spolehlivosti.

REFERENCE

Jsme hrdými dodavateli do zemí Evropské unie. Naše výrobky můžete najít u světově uznávaných firem, jako jsou např. VW, Porsche nebo Mercedes-Benz.

REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

více než 5.000

PODÍL ZAHRANIČNÍCH ZAKÁZEK

45%

KVALIFIKOVANÝCH ZAMĚSTNANCŮ

63