Obchodní zástupce ve strojírenství

Hledáme do týmu parťáka na pozici obchodního zástupce. Vaším úkolem bude především vyhledávat nové obchodní příležitosti a rozvíjet obchod se stávajícími zákazníky.
Pozice je vhodná pro obchodníky se zkušenostmi ze strojírenství, kterým vyhovuje práce v terénu při osobních schůzkách se zákazníky v kombinaci s prací z kanceláře v Brně.

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání, technický směr velkou výhodou
  • Zkušenosti s obchodem a orientaci ve strojírenství
  • Obchodní, technické a prezentační dovednosti na dobré úrovni
  • Schopnost orientace ve výkresech a plánech
  • Časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost za plnění stanovených cílů
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ

  • Vynikající komunikativní schopnosti
  • Reprezentativní a příjemné vystupování
  • Vyjednávací a organizační dovednosti
  • Budování pevných vztahů se zákazníky a rozvíjení obchodu s nimi
  • Zkušenost s obchodními jednáními ve strojírenském oboru
  • Iniciativa a proaktivita

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků (zejména Německo, Rakousko, ČR)
  • Vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • Udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting
  • Aktivní péče a komunikace se stávajícími zákazníky
  • Příprava a realizace prezentací, spolupráce při tvorbě propagačních materiálů a PR aktivit
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti, reporty vedení
  • Práce s interním systémem

NABÍZÍME

  • Práci na HPP
  • Pravidelný plat a měsíční prémie
  • Bonusy z nových zakázek
  • Příspěvek na stravování
  • Navíc placené volno mezi vánočními svátky
  • Přátelský kolektiv ve stabilní firmě

PROČ PRACOVAT U NÁS?

Jsme spolehlivá česká firma s více než 30 lety zkušeností. Svých zaměstnanců si vážíme a poskytujeme jim stabilní zaměstnání. V rámci benefitů poskytneme 3 dny volna navíc o vánočních svátcích a stravenkový paušál.